Przejdź do głównej zawartości

Jak poderwać dziewczynę?

 
Witam.
Podryw? 

 Lista podrywów jest bardzo długa. Ważne jest to,aby pamiętać że same "teksty" na podryw mogą nie wystarczyć. Bardzo ważne jest przedewszystkim to, co siedzi Ci w głowie. 
  To co jest ważne i warte odnotowania to fakt iż każdy z tekstów został już gdzieś użyty,zapewne większość z nas już słyszała tekst typu "bolało jak spadałaś z nieba? bo wyglądasz jak anioł" dobrze- widać,że mężczyzna docenia twój wygląd i mu się podobasz, ale czy to jest odpowiedni tekst do każdej kobiety? czy każda chce go usłyszeć? może tak .    Odpowiednie użycie tego typu tekstów może dac świetny start,po którym będzie Ci dużo łatwiej. Ja przedstawie trzy moim zdaniem najbardziej znane sposoby na podryw.
Otwarcie: 
  To metoda, w której mężczyzna podchodzi do nieznajomej mu dziewczyny i w bezpośredni sposób,bez owijania w bawełne zaczyna z nią rozmawiać. Dla osób nieśmiałych może byc to ciężki "orzech" do zgryzienia, ponieważ wymaga on odwagi i spokoju - a przynajmniej takie jest moje zdanie .
    Przykład :
" Hej, chciałem zapytac Cię o drogę na basen ... ale to i tak byłby tylko pretekst by Cię poznać"
Podchodząc do dziewczyny mówisz go głośno, wolno i wyraźnie, a do tego patrzysz w oczy i łobuzersko się uśmiechasz . 
Tajemniczo:
 Druga metoda, nie mniej ciekawa to taka w której podchodzisz do dziewczyny, rozpoczynasz rozmowę w sposób w którym wogóle nie okazujesz jej zainteresowania. 
  Hmm.. Może więc tak prośba o opinie będzie tu dobrym tekstem ? 
    Przykład:
"Sorry, mogłabyś mi powiedzieć który zapach lepszy?"
 Tutaj ważna jest twoja pewność siebie, wiec że to Ty ją zaczepiłeś. Możesz stanąć do niej tak jak bys mial zaraz sobie iśc, ale gdy odpowie zaczni z nią dyskusje. 
 Pisanie:
 Do tego chyba nie trzeba zbytniej odwagi? Siadasz przed laptopem czy komputerem lub wyciągasz telefon i do Niej piszesz. W jak najłatwiejszy sposób, nie musisz pisać z nią codziennie po 12 godzin wystarczy,że odezwiesz się raz na kilka dni, a po jakimś czasie zaprosisz Ją na spacer czy na kawe. 
   Przykład:
"Hej, co tam u Ciebie słychać? Może wyskoczymy gdzieś na spacer jeśli miała byś ochotę?"
   Podryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie. Faceci zazwyczaj udają bardzo odważnych, a wystarczy jedna mała rzecz i nie mają już tyle do gadania co zawsze.  Ale Pamiętaj nie tylko mężczyźni mogą stosowac się do tych kilku rad, kobiety też mogą bo wkońcu trzeba zrobić ten pierwszy krok :) .
                 Pozdrawiam K.

Komentarze

 1. Ogólnie niektóre teksty na podryw dla mnie stały się przereklamowane - a nieraz jak słyszę jeden i ten sam tekst to nie wiem czy się śmiać czy płakać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy post. śmiało mogą go przeczytać wszyscy faceci :) http://moose-cosmetics.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Przede wszystkim trzeba być otwartym i pamiętać, że pewnie sparzymy się nie raz, ale za którymś razem odnajdziemy swoją fantastyczną miłość, pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego tekstu powinni faceci brać przykład ja słyszałam wiele tekstów na podryw i większość z nich doprowadziło mnie do takiego śmiechu :D
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 5. Tekst o spadaniu z nieba to klasyka debilizmu jak dla mnie ;D co innego takie zwykłe spytanie o opinie. Z pisaniem jest prosto, bo nie wymaga odwagi a chłopak czasem po sposobie pisania dziewczyny może już wywnioskować czy ma jakieś szanse ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy tekst, porady na pewno pomogą tym borykającym się z wyzwaniem podrywu. Grunt to przede wszystkim naturalność, ale odrobina przygotowania nigdy nie zaszkodzi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Hehe ale się rozpisałas;) No ciekawy post;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawe sam jestem wstydliwym chłopakiem ale może jakiś sposób prócz pisania spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kobietom jest trudniej zrobić pierwszy krok...
  http://altealeszczynska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie wrzycajmy wszystkich kobiet do jednego "worka", bo są różne kobiety i nie zawsze jest im trudniej zrobic pierwszy krok :).

   Usuń
 10. Duży szacun za to, gdy facet jednak podejdzie i poderwie swoją wybrankę w rzeczywistości, a nie przez internet, ponieważ w internecie możemy być każdym, a rzeczywistości nie da się okłamać. Mnie mój chłopak poderwał zwyczajnie. Przyszedł, uśmiechał się, a przy którymś spotkaniu pokazał, że mu zależy i się troszczy.
  Pozdrawiam, www.dystyngowanapanna.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takich "odważnych"Panow jest coraz mniej :) Pozdrawiam

   Usuń
 11. Nie uznaję czegoś takiego jak podrywanie przez internet. Jak dla mnie lepiej jak facet podejdzie i porozmawia ze mną.
  http://take-a-pencil-and-draw-world-of-race.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem jakos zacząć trzeba :) Pozdrawiam :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Samotność 😖

Hejo, Co u was? Dawno mnie tu nie było więc trzeba coś na klikać :)

 Czym według Was jest samotność? Wydaje mi się, że każdy z nas ma jakąś swoją definicje tego słowa. A więc według mnie:

Samotność-Stan jakiegoś niespełnienia i w zależności od tego w jaki sposób czujemy się   niespełnieni i co powoduje to niespełnienie możemy wyróżnić kilka typów samotności.
      Krótko mówiąc z każdym rodzajem samotności należy 'walczyć'  nie dopuścić do tego, aby przerodziła się w depresję.
Rodzaje samotności:
* Samotność międzyosobowa - Występuje wtedy, gdy tęsknimy za kimś bardzo bliskim. Jet ona powiązana z żalem i rozpaczą po stracie kogoś bliskiego nie zależnie od tego czy ta osoba umarła czy po prostu nas zostawiła. Wtedy bardzo ważne jest wyjście do ludzi oraz wsparcie przyjaciół. NIE WOLNO zostawać wtedy samemu, mimo że niczego w danej chwili nie pragniemy bardziej jak samotności. Jeśli z tym rodzajem samotności sobie nie poradzimy to popadniemy w depresje, a z tym to już różnie byw…

Miłość - czyli jak kochać mądrze ?

Dobry wieczór :) !
   Wśród nas młodzieży oraz dorosłych jest popularna kwestia związana, z czym  jest miłość? Jest to uczucie czy decyzja? jednym słowem ani jedno ani drugie. Miłość jest najsilniejszym uczuciem i jest twardsza od najbardziej odpowiedzialnej decyzji, dlatego że jej podstawą jest wierność od zawsze i na zawsze ! 


   Od zauroczenia do miłości ...
 Zauroczenie zdarzyło się każdemu z nas, chociaż nie każdy chce się do tego przyznać ... do czasu kiedy nie opadną emocje i nie wrócimy znowu do normalnego świata. Co się działo? Jak ja się zachowywałem/łam? - zadajemy sobie pytanie. Co ja w niej widziałem/łam? Czy on/a był/a tego warty/a? Jesteś zdziwiony własnym zachowaniem. Z takiego zwykłego zauroczenia przeradza się miłość , czasem trwa to kilka dni a czasem trzeba czekać na to kilka miesięcy.

Przeszkody :P
 Im jest ich więcej tym bardziej tego pragniemy taki efekt "zakazanego owocu" jak nam czegoś nie wolno, lub nie możemy tego mieć chcemy to jeszcze bardziej i ba…

Zazdrość

Hej, dawno mnie tu nie było, co u Was ? U mnie dużo się zmieniło już po maturze i na szczęście  po stresie :) Ustne matury zdane i to na bardzo dobry wynik, a pisemne dopiero wyniki w czerwcu, ale myślę że będzie dobrze :))


Czym jest Zazdrość??
    To frustracja wynikająca z strachu, że można coś lub kogoś utracić. Od wieków łączona jest z miłością i uważna za uczucie negatywne które może prowadzić do rozpadu związku. Z drugiej strony zazdrość to siła która w jakimś stopniu buduje Naszą miłość i zaangażowanie w związek. Czy zazdrość może być chorobliwa lub patologiczna?


Zazdrość w miłości?
      Wynika często z niskiej oceny samego siebie jako partnera, ale także z tego iż bazujemy tylko na samoocenie i opinii naszego partnera. Zaangażowanie w związek, poświęcony czas, energia, utrzymywanie stałych relacji może doprowadzić do uzależnienia w związku, a także do zazdrości. Im bardziej nie wyobrażasz sobie życia bez ukochanej osoby tym bardziej ją ograniczasz i masz podstawy do zazdrości.…