Przejdź do głównej zawartości

Jak poderwać dziewczynę?

 
Witam.
Podryw? 

 Lista podrywów jest bardzo długa. Ważne jest to,aby pamiętać że same "teksty" na podryw mogą nie wystarczyć. Bardzo ważne jest przedewszystkim to, co siedzi Ci w głowie. 
  To co jest ważne i warte odnotowania to fakt iż każdy z tekstów został już gdzieś użyty,zapewne większość z nas już słyszała tekst typu "bolało jak spadałaś z nieba? bo wyglądasz jak anioł" dobrze- widać,że mężczyzna docenia twój wygląd i mu się podobasz, ale czy to jest odpowiedni tekst do każdej kobiety? czy każda chce go usłyszeć? może tak .    Odpowiednie użycie tego typu tekstów może dac świetny start,po którym będzie Ci dużo łatwiej. Ja przedstawie trzy moim zdaniem najbardziej znane sposoby na podryw.
Otwarcie: 
  To metoda, w której mężczyzna podchodzi do nieznajomej mu dziewczyny i w bezpośredni sposób,bez owijania w bawełne zaczyna z nią rozmawiać. Dla osób nieśmiałych może byc to ciężki "orzech" do zgryzienia, ponieważ wymaga on odwagi i spokoju - a przynajmniej takie jest moje zdanie .
    Przykład :
" Hej, chciałem zapytac Cię o drogę na basen ... ale to i tak byłby tylko pretekst by Cię poznać"
Podchodząc do dziewczyny mówisz go głośno, wolno i wyraźnie, a do tego patrzysz w oczy i łobuzersko się uśmiechasz . 
Tajemniczo:
 Druga metoda, nie mniej ciekawa to taka w której podchodzisz do dziewczyny, rozpoczynasz rozmowę w sposób w którym wogóle nie okazujesz jej zainteresowania. 
  Hmm.. Może więc tak prośba o opinie będzie tu dobrym tekstem ? 
    Przykład:
"Sorry, mogłabyś mi powiedzieć który zapach lepszy?"
 Tutaj ważna jest twoja pewność siebie, wiec że to Ty ją zaczepiłeś. Możesz stanąć do niej tak jak bys mial zaraz sobie iśc, ale gdy odpowie zaczni z nią dyskusje. 
 Pisanie:
 Do tego chyba nie trzeba zbytniej odwagi? Siadasz przed laptopem czy komputerem lub wyciągasz telefon i do Niej piszesz. W jak najłatwiejszy sposób, nie musisz pisać z nią codziennie po 12 godzin wystarczy,że odezwiesz się raz na kilka dni, a po jakimś czasie zaprosisz Ją na spacer czy na kawe. 
   Przykład:
"Hej, co tam u Ciebie słychać? Może wyskoczymy gdzieś na spacer jeśli miała byś ochotę?"
   Podryw skuteczny zaczyna się w Twojej głowie. Faceci zazwyczaj udają bardzo odważnych, a wystarczy jedna mała rzecz i nie mają już tyle do gadania co zawsze.  Ale Pamiętaj nie tylko mężczyźni mogą stosowac się do tych kilku rad, kobiety też mogą bo wkońcu trzeba zrobić ten pierwszy krok :) .
                 Pozdrawiam K.

Komentarze

  1. Ogólnie niektóre teksty na podryw dla mnie stały się przereklamowane - a nieraz jak słyszę jeden i ten sam tekst to nie wiem czy się śmiać czy płakać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy post. śmiało mogą go przeczytać wszyscy faceci :) http://moose-cosmetics.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Przede wszystkim trzeba być otwartym i pamiętać, że pewnie sparzymy się nie raz, ale za którymś razem odnajdziemy swoją fantastyczną miłość, pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  4. Z tego tekstu powinni faceci brać przykład ja słyszałam wiele tekstów na podryw i większość z nich doprowadziło mnie do takiego śmiechu :D
    Mój blog

    OdpowiedzUsuń
  5. Tekst o spadaniu z nieba to klasyka debilizmu jak dla mnie ;D co innego takie zwykłe spytanie o opinie. Z pisaniem jest prosto, bo nie wymaga odwagi a chłopak czasem po sposobie pisania dziewczyny może już wywnioskować czy ma jakieś szanse ;]

    OdpowiedzUsuń
  6. Ciekawy tekst, porady na pewno pomogą tym borykającym się z wyzwaniem podrywu. Grunt to przede wszystkim naturalność, ale odrobina przygotowania nigdy nie zaszkodzi.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  7. Hehe ale się rozpisałas;) No ciekawy post;)

    OdpowiedzUsuń
  8. Bardzo ciekawe sam jestem wstydliwym chłopakiem ale może jakiś sposób prócz pisania spróbuję :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Kobietom jest trudniej zrobić pierwszy krok...
    http://altealeszczynska.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może nie wrzycajmy wszystkich kobiet do jednego "worka", bo są różne kobiety i nie zawsze jest im trudniej zrobic pierwszy krok :).

      Usuń
  10. Duży szacun za to, gdy facet jednak podejdzie i poderwie swoją wybrankę w rzeczywistości, a nie przez internet, ponieważ w internecie możemy być każdym, a rzeczywistości nie da się okłamać. Mnie mój chłopak poderwał zwyczajnie. Przyszedł, uśmiechał się, a przy którymś spotkaniu pokazał, że mu zależy i się troszczy.
    Pozdrawiam, www.dystyngowanapanna.wordpress.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Takich "odważnych"Panow jest coraz mniej :) Pozdrawiam

      Usuń
  11. Nie uznaję czegoś takiego jak podrywanie przez internet. Jak dla mnie lepiej jak facet podejdzie i porozmawia ze mną.
    http://take-a-pencil-and-draw-world-of-race.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czasem jakos zacząć trzeba :) Pozdrawiam :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czym jest Przyjaźń ?

Witam :) Jak wam mija wieczór ?:P.
Czym dla Was jest PRZYJAŹŃ ?  Według mnie jest to w pewnym sensie jakaś więź oparta na wzajemnym zaufaniu i szczerości. Polega ona na wzajemnym zaufaniu.Prawdziwa przyjaźń powinna być bezinteresowna, prawdziwa, serdeczna, wzajemna, a przede wszystkim szczera.  Można by tak pisać i wymieniać całą wieczność :).      Nie mam żadnych wątpliwości że to piękne uczucie. Miejsce gdzie rodzi się przyjaźń to nasze serce i umysł. Przyjaźń jest jak budowanie domu, czasami może trwać bardzo długo, zaczynamy od " fundamentów" czyli poznania się, później jest wzmacnianie, czyli budowanie wzajemnego zaufania. Budowanie przyjaźni trwa bardzo długo , ale to uczucie dojrzewa każdego dnia coraz bardziej i bardziej .
Rodzaje Przyjaźni: * Przyjaźń w rodzinie - to przyjaźń miedzy rodzicem, a dzieckiem. Taka przyjaźń jest coraz bardziej potrzebna w XXI wieku, gdyż dzieci spotykają się z odrzuceniem w szkole, nie są akceptowani w wśród znajomych . Czasami zdarza się,…

Samotność 😖

Hejo, Co u was? Dawno mnie tu nie było więc trzeba coś na klikać :)

 Czym według Was jest samotność? Wydaje mi się, że każdy z nas ma jakąś swoją definicje tego słowa. A więc według mnie:

Samotność-Stan jakiegoś niespełnienia i w zależności od tego w jaki sposób czujemy się   niespełnieni i co powoduje to niespełnienie możemy wyróżnić kilka typów samotności.
      Krótko mówiąc z każdym rodzajem samotności należy 'walczyć'  nie dopuścić do tego, aby przerodziła się w depresję.
Rodzaje samotności:
* Samotność międzyosobowa - Występuje wtedy, gdy tęsknimy za kimś bardzo bliskim. Jet ona powiązana z żalem i rozpaczą po stracie kogoś bliskiego nie zależnie od tego czy ta osoba umarła czy po prostu nas zostawiła. Wtedy bardzo ważne jest wyjście do ludzi oraz wsparcie przyjaciół. NIE WOLNO zostawać wtedy samemu, mimo że niczego w danej chwili nie pragniemy bardziej jak samotności. Jeśli z tym rodzajem samotności sobie nie poradzimy to popadniemy w depresje, a z tym to już różnie byw…

Miłość - czyli jak kochać mądrze ?

Dobry wieczór :) !
   Wśród nas młodzieży oraz dorosłych jest popularna kwestia związana, z czym  jest miłość? Jest to uczucie czy decyzja? jednym słowem ani jedno ani drugie. Miłość jest najsilniejszym uczuciem i jest twardsza od najbardziej odpowiedzialnej decyzji, dlatego że jej podstawą jest wierność od zawsze i na zawsze ! 


   Od zauroczenia do miłości ...
 Zauroczenie zdarzyło się każdemu z nas, chociaż nie każdy chce się do tego przyznać ... do czasu kiedy nie opadną emocje i nie wrócimy znowu do normalnego świata. Co się działo? Jak ja się zachowywałem/łam? - zadajemy sobie pytanie. Co ja w niej widziałem/łam? Czy on/a był/a tego warty/a? Jesteś zdziwiony własnym zachowaniem. Z takiego zwykłego zauroczenia przeradza się miłość , czasem trwa to kilka dni a czasem trzeba czekać na to kilka miesięcy.

Przeszkody :P
 Im jest ich więcej tym bardziej tego pragniemy taki efekt "zakazanego owocu" jak nam czegoś nie wolno, lub nie możemy tego mieć chcemy to jeszcze bardziej i ba…