Przejdź do głównej zawartości

InstaSnapie ☺

Siemanko :)
        Żyjemy w takim czasie, że Instagram stał się bardziej popularny niż sam Facebook,a Snapchat jest bardziej ceniony niż aparat w telefonie :D. Zgadzacie się z tym? Ja po części tak bo kto teraz nie korzysta z tych aplikacji? Instagram ma już 400 mln użytkowników,żółty duszek także na świecie miewa się bardzo dobrze choć on ma nieco mniej użytkowników bo na razie tylko 150 mln ale zapewne dogoni zaraz Instagrama i Facebooka :) 
Za co lubię Snapchata?
        Jest to prosta w obsłudze aplikacja która pozwala na robienie zdjęć, nagrywanie krótkich filmików czy pisania wiadomości które potem można wysłać do znajomych. Największym plusem według mnie są treści widoczne od 1 do 10 sekund, które po upływie ustawionego czasu znikają bezpowrotnie. Wiadome jest też to, że to my wybieramy do kogo wysyłamy wiadomość.
   Oto kilka moich snapów :)

Instagram?
   Każdego dnia znajduję tam kilka ciekawych zdjęć w które mam ochotę kliknąć, ciekawe ujęcia, dobre światło. Poznaję ludzi zwłaszcza blogerki które czytam, dowiaduję się czegoś nowego o życiu, co się dzieje na świecie. Mają hasztagi np. #blogi dzięki czemu zdjęcia są pogrupowanie i łatwiej wszystko znaleźć. W ten sposób odnajduję nowe blogi. Oczywiście sami wybieramy osobę którą chcemy zaobserwować.
   Jeszcze tylko parę zdjęć z mojego insta:) 
   
      A Wy lubicie korzystać z Snapchata i Instagrama? Jeżeli posiadacie takowe to zostawcie linki, nazwy chętnie zaobserwuję nowe Ciekawe profile :) 
            Z okazji Świąt Wielkanocnych 
 Życzę Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. Wesołych ŚWIĄT !
                                                                         Pozdrawiam K. 

Komentarze

 1. Spoko wpis acz kolwiek chyba nie jest w nim nic bardzo przydatnego ale i tak + za pomysł
  Zaoraszam do siebie wdobrym-stylu.blogspot.com
  ig: undegroun_d

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubie instagram. Jako że zajmuje się fotografią jest to wspaniały sposób na dzielenie sie moją pasją.
  http://tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja osobiście nie mam anie tego ani tego, a co do życzeń to tobie życzę spokojnych świąt i szczęśliwe spędzenie czasu w gronie rodziny, oraz mokrego dyngusa.

  OdpowiedzUsuń
 4. kilka razy instalowałam ale nie mogłam się przyzwyczaić .:)

  grlfashion.blogspot.com
  Zapraszam;* odwdzięczam się za każdą obserwację :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Samotność 😖

Hejo, Co u was? Dawno mnie tu nie było więc trzeba coś na klikać :)

 Czym według Was jest samotność? Wydaje mi się, że każdy z nas ma jakąś swoją definicje tego słowa. A więc według mnie:

Samotność-Stan jakiegoś niespełnienia i w zależności od tego w jaki sposób czujemy się   niespełnieni i co powoduje to niespełnienie możemy wyróżnić kilka typów samotności.
      Krótko mówiąc z każdym rodzajem samotności należy 'walczyć'  nie dopuścić do tego, aby przerodziła się w depresję.
Rodzaje samotności:
* Samotność międzyosobowa - Występuje wtedy, gdy tęsknimy za kimś bardzo bliskim. Jet ona powiązana z żalem i rozpaczą po stracie kogoś bliskiego nie zależnie od tego czy ta osoba umarła czy po prostu nas zostawiła. Wtedy bardzo ważne jest wyjście do ludzi oraz wsparcie przyjaciół. NIE WOLNO zostawać wtedy samemu, mimo że niczego w danej chwili nie pragniemy bardziej jak samotności. Jeśli z tym rodzajem samotności sobie nie poradzimy to popadniemy w depresje, a z tym to już różnie byw…

Miłość - czyli jak kochać mądrze ?

Dobry wieczór :) !
   Wśród nas młodzieży oraz dorosłych jest popularna kwestia związana, z czym  jest miłość? Jest to uczucie czy decyzja? jednym słowem ani jedno ani drugie. Miłość jest najsilniejszym uczuciem i jest twardsza od najbardziej odpowiedzialnej decyzji, dlatego że jej podstawą jest wierność od zawsze i na zawsze ! 


   Od zauroczenia do miłości ...
 Zauroczenie zdarzyło się każdemu z nas, chociaż nie każdy chce się do tego przyznać ... do czasu kiedy nie opadną emocje i nie wrócimy znowu do normalnego świata. Co się działo? Jak ja się zachowywałem/łam? - zadajemy sobie pytanie. Co ja w niej widziałem/łam? Czy on/a był/a tego warty/a? Jesteś zdziwiony własnym zachowaniem. Z takiego zwykłego zauroczenia przeradza się miłość , czasem trwa to kilka dni a czasem trzeba czekać na to kilka miesięcy.

Przeszkody :P
 Im jest ich więcej tym bardziej tego pragniemy taki efekt "zakazanego owocu" jak nam czegoś nie wolno, lub nie możemy tego mieć chcemy to jeszcze bardziej i ba…

Zazdrość

Hej, dawno mnie tu nie było, co u Was ? U mnie dużo się zmieniło już po maturze i na szczęście  po stresie :) Ustne matury zdane i to na bardzo dobry wynik, a pisemne dopiero wyniki w czerwcu, ale myślę że będzie dobrze :))


Czym jest Zazdrość??
    To frustracja wynikająca z strachu, że można coś lub kogoś utracić. Od wieków łączona jest z miłością i uważna za uczucie negatywne które może prowadzić do rozpadu związku. Z drugiej strony zazdrość to siła która w jakimś stopniu buduje Naszą miłość i zaangażowanie w związek. Czy zazdrość może być chorobliwa lub patologiczna?


Zazdrość w miłości?
      Wynika często z niskiej oceny samego siebie jako partnera, ale także z tego iż bazujemy tylko na samoocenie i opinii naszego partnera. Zaangażowanie w związek, poświęcony czas, energia, utrzymywanie stałych relacji może doprowadzić do uzależnienia w związku, a także do zazdrości. Im bardziej nie wyobrażasz sobie życia bez ukochanej osoby tym bardziej ją ograniczasz i masz podstawy do zazdrości.…